Hodinový manžel

Moderní kuchyni dominuje kuchyňská linka s dostatkem prostoru na uschování nádobí a různých kuchyňských pomocníků a přístrojů. Ve většině případů se skládá ze spodní části a k ní ladí horní skříňky. Mezi těmito dvěma částmi vzniká prostor, který lze vyplnit kachličkami v různém barevném provedení, s dekory a vzory, nebo skleněnou deskou, která je ovšem náročnější na údržbu, protože prskající olej z pánvičky vždy udělá své a na skle je mnohem víc vidět. Určitě existují i jiné druhy materiálů, které lze použít, ale tím nejběžnějším jsou kachličky.

Zručný řemeslník si poradí s kdejakou prací

Pořídili jste si do kuchyně novou linku, vybrali krásné kachličky s originálními vzory, ale netroufáte si na to, abyste je do mezery mezi dolními a horními skříňkami nalepili. Postup není nikterak složitý, ale chce to zručnost a také trochu cviku, aby všechny kachličky byly nalepené ve stejné výšce a také rovně v řadách. Sousedka vám doporučila, abyste vyzkoušeli služby společnosti Hodinový manžel Praha. Ona s prací jejích zaměstnanců byla doposud velmi spokojená, proto věří, že spokojení budete také i vy.

Pracovníci přijedou v termínu, který si sami zvolíte, výjimkou nejsou soboty, neděle, svátky ani večerní hodiny. Za práci mimo běžnou pracovní dobu si neúčtují žádné příplatky. Společnost Hodinový manžel Praha zaměstnává tým řemeslníků, velmi zručných, s širokým okruhem dovedností, různorodými kvalifikacemi a s dlouholetou praxí. Nabízí nejen řemeslo, ale rovněž například úklid včetně mokrého čištění koberců. Denně vyjíždí do terénu v hlavním městě Praze a do vzdálenosti 40 km od Prahy, proto je nepřekvapí žádné práce a se všemi si hravě poradí ve velmi krátkém čase, bez zbytečných průtahů. Vždyť o čas tu jde především, cena za práci hodinového manžela se skládá z částky za dopravu a z částky za hodinovou práci. Pracovníci společnosti Hodinový manžel Praha zakoupí potřebný materiál, nebo mohou také pracovat s materiálem klienta. Drobný materiál, jako jsou šrouby nebo hmoždinky, je zdarma. Za materiál nepožadují pracovníci žádné zálohy, celou částku hradí klient až po dokončení všech prací. Na ně poskytuje společnost 24 měsíců záruku.


Reklama:


Bytové vodoměry

Spravedlivé rozúčtování vody. Instalace a výměna kvalitních vodoměrů.

Zahradní a bytové potřeby

Velký výměr zahradního a bytového nábytku. Akční ceny

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!