Internetové obchody, kde můžeme koupit nové záclony

E-shopů, kde si můžeme koupit nové záclony, je u nás spousta a nabízejí skutečně široký výběr záclon různých typů a materiálů. Představíme si alespoň pár z nich.

Dante záclony – velký internetový obchod, kde najdeme širokou nabídku záclon z různých materiálů. V katalogu společnosti Dante jsou např. voálové záclony, vyšívané záclony, provázkové záclony, dětské záclony, obloukové záclony a mnoho dalších typů. V nabídce je i výprodej zbytků záclon za nízké ceny. Kromě záclon jsou pak v e-shopu také povlečení, prostěradla, ubrusy, ručníky, osušky, přikrývky a polštáře, koberce, domácí potřeby, hračky a spousta dalšího zboží. Stránky internetového obchodu Dante záclony najdeme na adrese http://www.zaclony.cz/ a firma má svůj profil také na Facebooku.

Svět záclon – další kvalitní e-shop s rozsáhlým sortimentem zboží, který se zaměřuje především na záclony. Ty si zde můžeme vybrat z mnoha různých druhů – např. voálové, žakárové, panelové, dětské, provázkové atd. Vedle záclon si v tomto internetovém obchodě můžeme koupit i závěsy, ubrusy a malé záclony na vitrážku. E-shop si můžeme prohlédnout pod odkazem http://www.svetzaclon.cz/ a zboží si lze objednat i telefonicky na čísle 775 766 007.

Rali decor – velkou nabídku nejen záclon, ale i povlečení a bytového textilu, najdeme na stránkách společnosti Rali decor. Pokud jde o záclony, vybrat si můžeme jak metrážové, tak kusové, nebo voálové záclony včetně těch s dětskými motivy. Velmi rozsáhlá je zde i nabídka povlečení, které je z různých materiálů – bavlněné, saténové, krepové, mikrokrepové, flanelové atd. V e-shopu jsou také prostěradla, ručníky, osušky, hračky, dekorace a celá řada dalších věcí do domácnosti. Internetový obchod Rali decor najdeme na adrese http://www.rali.cz/ a také na Facebooku.

Styltex.cz – česká rodinná firma Styltex, která u nás působí už od roku 1994 patří mezi přední dovozce záclon do České republiky. Na jejích stránkách si můžeme vybrat ze skutečně obsáhlé nabídky různých typů (hotových i metrážových) záclon a závěsů a dalších druhů stínění oken – žaluzie, rolety, japonské stěny, atd. Ani v tomto e-shopu nechybí bytový textil, jako jsou povlečení, prostěradla, přikrývky a polštáře. Objednat si zde můžeme i koberce, podlahy, tapety, dekorace nebo obrazy. Webové stránky společnosti Styltex mají adresu http://www.styltex.cz/.

Ráj Záclon – další internetový obchod s nabídkou záclon a závěsů. Stránky na první pohled nejsou moc atraktivní, ale obsahují širokou nabídku bytových textilií. Můžeme si zde zakoupit jak kusové, tak metrážové záclony, závěsy, dekorační látky, ubrusy, ale i oblečení. E-shop si můžeme zobrazit po zadání odkazu http://www.rajzaclon.cz/.

Tylex – poslední obchod, který si představíme, patří k těm největším a nejtradičnějším. Akciová společnost Tylex se sídlem v Letovicích má u nás bohatou historii, která sahá až do roku 1832. Dnes firma vyrábí několik druhů záclon (metráž i kusové, voálové, provázkové, dětské atd.), závěsy, ubrusy, prostěradla, krajky, dámské oděvy atd. Zboží si můžeme kromě e-shopu koupit i v síti partnerských prodejen, které jsou ve všech krajích ČR. Internetové stránky společnosti Tylex pak najdeme na adrese http://www.tylex.cz/.

Kuchyně fotogalerie jsou velice zajímavé. Kuchyně je místnost v lidském obydlí, která slouží k přípravě jídla a ve které probíhá jeho úprava. Koupelny fotogalerie jako inspirace pro vás a váš byt.

Jaké existují typy záclon?

Vybrat si dnes můžeme hned z několika typů záclon. K těm nejoblíbenějším patří záclony voálové, dále pak vyšívané a žakárové záclony. Specifickým typem jsou záclony provázkové a nebo vitrážkové. Mezi ty nejkvalitnější a nejluxusnější pak patří záclony z organzy.

Katastr nemovitostí nahlížení online je web obsahující užitečné informace. Nahlížení do katastru nemovitostí online pro každého. Potřebujete nové vchodové dveře pro svůj dům?

Voálové záclony

Tento typ záclon patří v současné době k těm nejpoužívanějším. Voálové záclony jsou velmi praktické a mezi jejich výhody patří i snadná údržba. Látka je dobře splývavá a na rozdíl od organzy není tolik průhledná, ale je spíše průsvitná. Voálové záclony se často dělají také s různými barevnými potisky, takže např. záclony pro děti se často vyrábějí právě z voálu. K samotným záclonám se často navíc přidává ještě dekorační závěs, který má zatemňovací a zároveň i dekorační funkci a spolu se záclonou vytvářejí krásný doplněk do moderního pokoje.

Katastr nemovitostí České republiky je veřejným souborem údajů o nemovitostech v České republice. Sconto nábytek nabízí akční zboží, které si můžete prohlédnout v aktuálním Sconto nábytek katalogu.

Provázkové záclony

Tyto záclony jsou v pokojích a ložnicích zajímavou alternativou k voálovým záclonám a často se umísťují např. na dveře od balkónu nebo u dveří do zahrady. Dělají se z jednotlivých provázků a interiéru dodají lesklý efekt. Jejich výhodou je, že se nemusejí odhrnovat a navíc si je jejich majitel může sám zkrátit na požadovanou velikost pro jeho okno nebo si je různě upravit podle potřeby.

Prodáváme kvalitní, cenově dostupný nábytek a sedací soupravy. Prohlédněte si aktuální akční leták JyskNahlížení do KN je volně přístupné všem uživatelům internetu, nevyžaduje žádnou registraci a je bezplatné.

Vyšívané a žakárové záclony

Starší typ záclon, který byl dříve hodně oblíbený, ale dnes už dává hodně lidí přednost spíše voálu. Vyšívané a žakárové záclony mají hrubší strukturu než např. organza nebo voál a na jejich spodní části je většinou okrasná bordura. Mezi jejich přednosti patří mimo jiné fakt, že se nemusejí vůbec žehlit. Hodí se spíše do tradičně a konzervativně zařízených místností, do moderních bytů jsou vhodnější jiné typy záclon – např. voálové.

Koupelnový nábytek jistě patří do každé moderní koupelny. Reality.cz je největší český realitní portál.

Záclony z organzy

Luxusní a trochu dražší typ záclon. Tyto záclony, které jsou tkány z velmi jemných vláken, jsou hodně průhledné, splývavé a lesklé. Bývají buď vzorované, nebo čistě bílé. Samotné vzory jsou na těchto záclonách buď vytištěné nebo vytkané. Často se k nim přidává také samostatná závěsná dekorační látka, která pak se záclonou z organzy vytvoří zajímavý doplněk.

Vitrážkové záclony

Kratší a spíše dekorační záclony, které se používají např. do kuchyňských oken. Jejich šířka bývá zpravidla jen od 30 do 90 centimetrů a záclony mají většinou výrazné bordury a vzory. Hodí se spíše do menších oken nebo do domků na vesnicích a často jsou vyšívané nebo s barevnými vzory.

Jaké jsou alternativy místo záclon?

Vyřešit otázku zakrytí oken, aby do našeho pokoje nebylo zvenku vidět, nemusíme pouze pomocí záclon, ale můžeme zvolit i jinou variantu. Patří mezi ně např. žaluzie, rolety nebo třeba japonské posuvné dveře. Každá z těchto možností má svoje výhody i nevýhody, tak se na ně blíže podíváme.

Žaluzie – oblíbené žaluzie jsou u nás velmi rozšířené a jedná se o druhý nejčastější způsob zastínění oken. Spousta lidí je má spolu se záclonami jako další doplněk do bytu. Jejich velkou výhodou je relativně nízká cena, snadná instalace a dlouhá životnost. Kromě klasických žaluzií si už můžeme vybrat i žaluzie s imitací dřeva nebo s různými motivy a vzory (ty už však vyjdou na více peněz).

Rolety – dříve byly téměř automatickou součástí starých panelákových bytů. Dnes už je spíš nahradily žaluzie, ale moderní rolety už vypadají úplně jinak než ty, které se používaly před lety. Stejně jako žaluzie jsou docela levné a nenáročné na údržbu. Vedle klasických rolet existují také speciální typy zastínění, jako je např. zebra nebo plisé. Ty už jsou trochu dražší, ale mají lepší vlastnosti a poskytují vyšší komfort než běžné rolety.

Posuvné stěny – japonské posuvné stěny se u nás začaly rozšiřovat teprve v posledních letech a zatím je ještě moc lidí nezná. Jedná se o velké panely, na kterých je mezi jejich horní a dolní lištou natažena textilie. Jednotlivé panely jsou umístěny v pojezdech, ve kterých jednoduše zajíždějí za sebe – pokud tedy např. chceme místnost zatemnit, roztáhneme je vedle sebe, naopak pokud chceme více světla, zasuneme je za sebe. Nevýhodou těchto japonských posuvných stěn je pak to, že zabírají docela hodně prostoru a nehodí se tak do menších bytů. Naopak u velkých domů jsou zajímavou alternativou vůči ostatním druhům zatemnění.


Reklama:


Bytové vodoměry

Spravedlivé rozúčtování vody. Instalace a výměna kvalitních vodoměrů.

Zahradní a bytové potřeby

Velký výměr zahradního a bytového nábytku. Akční ceny

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!