JIKAJIKA – mezi české značky, zaměřené na vybavení a nábytek pro koupelny patří koupelny JIKA, které jsou u nás lídrem na trhu mezi výrobci sanitární keramiky. Historie výroby sahá až do roku 1878, v současné době je JIKA součástí společnosti Laufen, která patří mezi přední světové výrobce koupelnového nábytku. Portfolio produktů se značkou JIKA je nesmírně široké a zahrnuje celou řadu výrobků – patří mezi ně umyvadla, klozety, koupelnový nábytek, vany, sprchové kouty, vodovodní baterie a řada dalších produktů. Vybírat si můžeme také z řady koupelnových sérií, které uspokojí všechny zákazníky, včetně těch nejnáročnějších. Prodejních míst, kde si můžeme prohlédnout a koupit výrobky značky JIKA jsou u nás stovky a jsou zastoupeny ve všech krajích ČR. Jejich kompletní seznam včetně adresy a umístění na mapě pak najdeme na stránkách http://www.jika.cz/, kde se můžeme podívat i na nabídku jednotlivých produktů a sérií, prohlédnout a stáhnout si katalog i s ceníkem a přečíst si řadu dalších zajímavostí.

RAVAK – další česká společnost, která se zaměřuje na výrobu koupelnového nábytku a vybavení. RAVAK v současné době působí ve více než padesátce zemí a je největším výrobcem vybavení pro koupelny ve střední a východní Evropě. Firma byla založena roku 1991 a od té doby si získala mnoho spokojených zákazníků a také několik ocenění pro svoje výrobky. Co vše společnost RAVAK vyrábí? Když se podíváme podrobněji na její nabídku, zjistíme, že do ní patří sprchové kouty a dveře, vaničky, odtokové žlaby a vpusti, vany a vanové zástěny, umyvadla, hydromasážní systémy, koupelnový nábytek, baterie, koupelnové příslušenství, čisticí prostředky, ale i kompletní koncepty RAVAK, které jsou složeny z více produktů sladěných v jeden celek. Kromě hotových produktů je možné si nechat u některých druhů zboží udělat i výrobek na míru, přesně podle našeho vkusu a požadavků. Bližší informace o produktech české firmy RAVAK jsou na internetových stránkách http://www.ravak.cz/ a také na sociálních sítích Facebook, YouTube a Google+.

DŘEVOJAS -  ryze česká společnost, která patří mezi přední české výrobce koupelnového nábytku. Firma, která má více než 60letou tradici dodává svůj koupelnový nábytek i do dalších zemí Evropy a do její nabídky patří i výroba koupelnového nábytku na míru. Sortiment výrobků společnosti Dřevojas je velmi rozmanitý a vybrat si můžeme kompletní vybavení pro naši koupelnu. V nabídce jsou tak skříňky pod umyvadlo, vysoké skříňky s košem, vysoké skříně, nízké skříňky s košem, nízké skříně, horní skříňky, zrcadla, galerky, zrcadlové skříně a umyvadla. Veškeré podrobné informace o výrobcích firmy Dřevojas, aktuální katalog k prohlédnutí i ke stažení, kontakty, aktuality atd. si pak můžeme prohlédnout pod odkazem http://www.drevojas.cz/. Kromě češtiny jsou tyto stránky také ve slovenštině, němčině a ruštině. Společnost Dřevojas je také hodně aktivní na sociálních sítích, jako je Facebook, YouTube nebo Pinterest.

INTEDOOR – největší výrobce koupelnového nábytku v České republice. Rodinná firma se sídlem ve Cvikově, která patří ve své kategorii mezi evropskou špičku a spolupracuje s řadou obchodních partnerů u nás i ve světě. Společnost Intedoor vyrábí koupelnový nábytek v rámci kompletních koupelnových sérií. Kromě nich si lze koupit i samostatné doplňky, jako jsou zrcadla, světla nebo doplňkové skříňky. Více informací včetně katalogu si můžeme najít na webu http://www.intedoor.cz/

LEBON– společnost, vyrábějící kvalitní a moderní designový nábytek. Nabízí několik jedinečných sérií nábytku, zakázkovou výrobu, ale i nábytek pro kuchyně. Prohlédnout si koupelnový nábytek značky Lebon můžeme v jejím showroomu v Brně a bližší podrobnosti o této firmě najdeme na internetových stránkách http://www.lebon.cz/ nebo na jejím facebookovém profilu.

České koupelny – velký a kvalitní internetový obchod, který je zaměřený výhradně na koupelny a všechno, co se jich týká. V jeho široké nabídce najdeme kromě koupelnového nábytku také koupelnové série, sanitární keramiku, umyvadla, vany, vanové zástěny, sprchové kouty, vodovodní baterie, koupelnové doplňky a spoustu dalších produktů určených pro koupelny. V e-shopu je zboží od několika desítek výrobců a nakupovat v něm můžeme i na splátky. Adresa tohoto internetového obchodu je http://www.ceske-koupelny.cz/ a jeho profil nechybí ani na Facebooku a Twitteru. Navštívit můžeme také webové stránky jeho sesterského e-shopu http://www.ceske-vany.cz/, kde najdeme rozsáhlou nabídku různých typů van (obdélníkové, rohové, oválné, tvarem atypické, volně stojící, sedací, mělké, s dvířky, vanové zástěny, různé příslušenství atd.). I v tomto případě si můžeme vybírat produkty od desítek známých i méně známých výrobců.Koupelny fotogalerie jako inspirace pro vás a váš byt. Hotové záclony a závěsy do domácnosti za skvělé ceny. Nabízíme plastová okna, eurookna, dřevěná okna a hliníková okna, dveře. Samolepky na zeď a fototapety jsou moderní dekorací do Vašich domovů. Naše společnost zajišťuje jak stěhování soukromých osob, tak i malých a velkých společností. Moderní a kvalitní koberce do všech interiérů. Kvalitní matrace a rošty od českého výrobce.

Koupelnový nábytek na Aukru

Jednou z možností, kde koupit nový koupelnový nábytek je kromě klasických prodejen také internetový aukční portál Aukro. Na něm můžeme sehnat spoustu zajímavého zboží za velmi příznivé ceny. Mezi zboží, které lze na Aukru koupit tak patří i koupelnový nábytek. Ten na Aukru najdeme v kategorii Dům, Zahrada a Hobby. Vybrat si zde můžeme z obrovského množství položek a to jak nových, tak použitých. Některé z nich, které jsou označené jako Kup teď, si lze koupit rovnou za danou cenu, u jiných můžeme přihodit svoji nabídku do aukce. Vybírat můžeme podle různých parametrů, např. podle materiálu atd. Velkou výhodou nakupování na Aukru jsou především nižší ceny než v běžných obchodech, nevýhodou jsou naopak určitá rizika, která nakupování na těchto aukčních portálech s sebou nese. Proto bychom při nakupování na Aukru měli být obzvlášť opatrní a raději nakupovat jen od prověřených prodejců, kteří už mají dostatek pozitivních hodnocení.

Potřebujete nové vchodové dveře pro svůj dům? Kuchyně fotogalerie jsou velice zajímavé. Kuchyně je místnost v lidském obydlí, která slouží k přípravě jídla a ve které probíhá jeho úprava.


Reklama:


Bytové vodoměry

Spravedlivé rozúčtování vody. Instalace a výměna kvalitních vodoměrů.

Zahradní a bytové potřeby

Velký výměr zahradního a bytového nábytku. Akční ceny

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!