Malá rekonstrukce vám může ušetřit velké peníze

Zdá se vám, že náklady na vytápění vašeho bytu rok od roku rostou a bylo by tak na čase udělat něco pro to, aby se snížily. Přizvěte si na radu odborníka a nechejte si poradit, které kroky by byly nejvhodnější pro snížení nákladů na vytápění vašeho bytu. Jednak můžete zkusit změnit dodavatele energií, celková částka by se tak mohla snížit, protože konkurenční boj energetických společností je velký. Mnohem výraznější úsporou by však mohla být rekonstrukce celého vytápění ve vašem bytě.

Výměna radiátorů se každopádně vyplatí

Velmi výhodné ceny, rychlé a kvalitní provedení všech činností souvisejících s realizací rekonstrukce topení nabízí společnost Rekonstrukce bytu Praha. Pro svoje klienty v Praze a okolí poskytuje nejen kompletní a částečné rekonstrukce bytů, bytových jader a interiérů, ale také celou řadu služeb, které nabízí jednotlivě. Patří mezi ně již zmiňovaná výměna radiátorů topení, také instalace centrálního vysavače, klimatizace, venkovních rolet, pokládka podlah, výměna dveří, malířské a natěračské práce, odvoz suti a stavebního materiálu, sádrokartonářské práce, služby architektonického studia, koupelnového studia a další.

Klientům v Brně a přilehlém okolí nabízí svoje služby také společnost Rekonstrukce bytu 1+1 Brno. Již dlouhou řadu let spolupracuje se společností Rekonstrukce bytů Praha a využívá společné sítě kvalitních, prověřených, spolehlivých a rychlých dodavatelů stavebních materiálů, obkladů, dlažeb, nábytku a sanity. Díky nim mohou obě společnosti s přehledem dodržet závazné termíny dohodnuté s klienty.

První schůzka pracovníka společnosti Rekonstrukce bytů Praha u klienta je vždy zdarma. Ten vše důkladně poměří a navrhne, jaká topná tělesa by bylo nejvhodnější zakoupit. Vyhotoví rozpočet pro celkovou výměnu, a pokud s ním klient souhlasí, navrhne časový harmonogram výměny radiátorů. Při tom vždy respektuje časové možnosti zákazníka, pracovní dobu stanovenou sdružením vlastníků bytů nebo bytovým družstvem. Součástí zakázky je i provedení úklidu po provedených pracích.


Reklama:


Bytové vodoměry

Spravedlivé rozúčtování vody. Instalace a výměna kvalitních vodoměrů.

Zahradní a bytové potřeby

Velký výměr zahradního a bytového nábytku. Akční ceny

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!